Nasi Partnerzy

logo mdhNaszym wyłącznym dystrybutorem wózków aktywnych jest firma mdh sp. z o.o.  będąca liderem w dystrybucji hurtowej produktów rehabilitacyjno-ortopedycznych w Polsce (40% w niektórych grupach produktowych; dostawca większości podmiotów detalicznych w Polsce).
MDH jest jednocześnie producentem wysokiej jakości produktów o szerokim zastosowaniu w ortopedii i rehabilitacji, odpowiadającym za rozwój i wytwarzanie produktów, oraz dystrybucję w kanale hurtowym dobrze rozpoznawalnych marek własnych oraz wyrobów najbardziej znanych światowych producentów na zasadach wyłączności (Ossur).
 

balianWspółpracujemy także z Fundacją „Balian Sport” w zakresie doradztwa produktowego (doskonalenia wyrobów, oceny ich jakości  i określania ważnych parametrów w procesie projektowania).
Fundacja  „Balian Sport” powstała w 2005 roku w odpowiedzi na potrzeby osób niepełnosprawnych. „Balian - z nami nie ma ograniczeń” zrzesza bardzo dobrze zrehabilitowane osoby niepełnosprawne, które zajmują się profesjonalnym doradztwem w doborze sprzętu ortopedycznego, likwidacji barier architektonicznych, turnusów rehabilitacyjnych oraz z jakich źródeł można uzyskać dofinansowania na te cele. Ponadto pomaga uzyskać odszkodowania po różnego rodzaju wypadkach.
Głównymi działaniami sportowo - rehabilitacyjnymi jest prowadzenie drużyny rugby na wózkach „Balian”, która walczy o najwyższe cele Polskiej Ligii Rugby na Wózkach. Najlepsi zawodnicy drużyny są reprezentantami kraju. „Balian” prowadzi szkolenia nurkowe dla osób niepełnosprawnych na basenie i akwenach otwartych. W 2005 roku prezes Fundacji „Balian” został wybrany przez kapitułę telewizji PTV 3 Poznań „Człowiekiem Roku” wśród osób niepełnosprawnych za działalność na rzecz tego środowiska.